Autor: admin
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (2 głosów, średnio: 3,00 z 5)
Loading...

dsc_0440

2-4 .07.2010 r. odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Młodzików 13 lat w pływaniu. Zawody rozegrano w Gorzowie Wlkp. Organizatorem zawodów był Polski Związek Pływacki .Jarociński klub Sportowy „PIRANIA” reprezentowała tylko Amanda Pawlicka .Zawodniczka została zgłoszona przez trenera Witolda Bierłę w 4 konkurencjach /50m stylem –motylkowym,100m stylem-motylkowym,400m stylem-zmiennym i 800m stylem-dowolnym. Na 50m stylem motylkowym uzyskała czas 0:32,81 co dało jej 21 miejsce,400m stylem zmiennym w eliminacjach zajęła 7 lokatę z czasem 5:31,80 co dało jej prawo startu w finale A, po południu Amanda uzyskała czas 5:35,17 i ostatecznie zajęła 8 miejsce. Drugiego dnia zawodniczka startowała na 100m stylem motylkowym i w eliminacjach zajęła 10 miejsce z czasem 1:13,10 ,co dało jej prawo startu w finale B ,po południu Amanda w finale uzyskała czas 1:13,34 co dało jej 13 miejsce. Ostatniego dnia nasza zawodniczka po raz pierwszy w życiu wystartowała na dystansie 800m stylem dowolnym ,gdzie uzyskała czas 10:19,16 co dało jej ostatecznie 25 miejsce . Na takie wyniki naszej zawodniczki złożyły się szereg przeciwności- brak basenu i co gorsze na 3 tygodnie przed Mistrzostwami Amandę dopadł wirus ,gdzie była zmuszona przerwać intensywny trening na tydzień, a w ciągu 2 tygodni nie była w stanie osiągnąć szczytowej formy .Nawet osłabiona nie odbiegała od czołówki najlepszych pływaczek .